Facebook YouTube

Nieuws

lentecontest 2022
lees hier meer


knutselavond geannuleerd
12/08/2022


Volgende
ledenvergadering
26-08-2022


CW Proef 2022
2022 foto's CW proef


Kofferbakverkoop
Junk In The Trunk
2021 foto's Junk In The Trunk


Uitslag
Lentecontest
2021
Lees hier meer


Ouder nieuws
Lees hier meer

Stad Diest

Bestuur - bestuur@on4dst.be

Voorzitter (CM) - ON8PZ - Hans Maes
Secretaris - a.i ON4CU Rony Willems

Penningmeester - ON7KS - Maurice Vandevenne
IBAN: BE12 7350 5255 5392 - BIC:KREDBEBB
UBA-DST - Zwanenbergstraat 3 - 3583 Paal-Beringen (België)

ARDF manager & Toogmedewerker - ON4RP - Rene Putzeys
Technical manager - ON8LTE - Karl Frederik Bink
Materiaal beheerder - ON7KS - Maurice Vandevenne
QSL manager - ON7QC - Geert De Neve
Cultuurraad & Stad Diest - ON8PZ - Hans Maes
Contest manager - vacant
Webmaster - ON4RP


Amateurke - archief amateurke@on4dst.be


Contestteam - contestteam@on4dst.be


Dirage - dirage@on4dst.be

ON8PZ - Hans Maes (reserveringen)


Lentecontest Team - lentecontest@on4dst.be

ON6KL - Lode Kenens


Maandelijkse vergadering

Onze vergadering heeft plaats elke laatste vrijdag van de maand om 20u in ons clublokaal op het Citadel te 3290 Diest.

Contactpersoon : ON7KS - Maurice Vandevenne

Download hier een plannetje.


Grotere kaart weergeven

Onbemande Stations

DigiPeater ON0DAS: on0das@on4dst.be

SYSOP DigiPeater ON0DAS, ON8TT - Tim Schmitz

2m Repeater ON0DST: on0dst@on4dst.be

SYSOP 2m Repeater ON0DST, ON8LTE - Karl-Frederik Bink


Opleidingen - opleidingen@on4dst.be

ON7QC - Geert De Neve


Webmasters - webmaster@on4dst.be

ON4RP - Rene Putzeys
ON8TOM - Tom Putzeys (mobile site Dirage)